Otrokovice

Technik Controls & Drives

Náplň práce:

- Projektová činnost: aktivní spolupráce na projektech zaměřených na implementaci nových IT nebo výrobních softwarových systémů
- Standardizace software a síťového nastavení výrobních strojů
- Reaktivní a proaktivní podpora kritických výrobních systémů: analýza situace, nalezení problému, jeho řešení vlastními silami případně ve spolupráci s kolegy v zahraničí (USA, Německo)
- Proaktivní softwarová podpora kritických výrobních systémů: aktivní dohled nad centrálními systémy a infrastrukturou, vyhledávání a odstraňování zdrojů případných selhání

Co požadujeme:

- VŠ či SŠ zaměření elektro nebo IT technologie
- znalost anglického jazyka
- znalost počítačových sítí, kancelářské nebo ideálně průmyslové PC techniky
- znalost operačních systémů WIN7, XP, Server 20xx včetně základních znalostí MS SQL. DHCP, doménových politik a Active Directory
- pečlivost, důslednost, vytrvalost, ochota, schopnost řešit problémy ve stresu a komunikovat s operátory výrobních linek

Co nabízíme:

- 13. a 14. mzdu
- odpovídající platové ohodnocení včetně projektových odměn
- moderní a komfortní pracovní prostředí - pružnou pracovní dobu
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1000 Kč měsíčně
- možnost cestovat a vzdělávat se v oboru

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental-kariera.cz

Kontakt

Continental Barum s.r.o.
Jitka Rohlederová
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: 577 513 386

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E