Otrokovice

Elektro projektový inženýr pro nové výrobní stroje

Engineering Technology Hub hledá pro svůj nově vznikající tým právě Vás!

Náplň práce:

Automatizace pro výrobní stroje
Vedení mezinárodních projektů
Neustálé zlepšování v oblasti řídicích systémů
Konzultant pro závody Continental po celém světě
Cestování dle plánovaných projektů

Co nabízíme:

13. a 14. mzdu
Zajímavou a různorodou práci
Pracovní cesty do zajímavých lokalit celosvětově
Zajímavé platové ohodnocení
Pružnou pracovní dobu
Zvýhodněný nákup pneu se slevou až 60%
Příspěvek na penzijní připojištění
25 dní dovolené

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického zaměření (případně při odpovídající praxi lze vysokoškolské studium absolvovat při zaměstnání)
Znalost současných řídicích systémů a automatizace
Základní znalost programování
3 roky praxe v oblasti průmyslové automatizace
Logické a analytické myšlení, flexibilita, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost
Znalost AJ minimálně na úrovní B1 (pozice vyžaduje každodenní komunikaci v angličtině slovem i písmem)

Více informací o nás:

Continental Barum s.r.o. je největším evropským výrobcem pneumatik. Zabýváme se také vývojem a konstrukcí hliníkových forem, strojů a zařízení pro gumárenský průmysl. Dlouhodobě patříme mezi nejúspěšnější společnost v České republice. Spolu s více než 200 000 zaměstnanci z celého světa patříme do rodiny koncernu Continental AG, který je jedním z předních dodavatelů automobilového průmyslu.

www.continental-kariera.cz

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Simona Borovská
Objízdná 1628
765 02  Otrokovice-Otrokovice
Česká republika
Telefon: +420 577 513 185

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E