Otrokovice

CZ for candidate import testing 1 Otro

Co požadujeme:

Jde o testovací inzerci. Nereagujte prosím. Nezasílejte CV.

Co nabízíme:

Jde o testovací inzerci. Nereagujte prosím.

Více informací o nás:

S ročním obratem více než 39.2 miliard € patří společnost Continental  celosvětově k předním dodavatelům automobilového průmyslu. Jako výrobce brzdových systémů, komponentů pro podvozek a pohonné jednotky, přístrojového vybavení, zařízení pro přenos informací v automobilu, vozidlové elektroniky, zábavních a navigačních systémů, pneumatik a technických elastomerů přispívá Continental k vyšší jízdní bezpečnosti a ochraně globálního životního prostředí. Continental je také významným partnerem v oblasti propojené automobilové komunikace. V současné době společnost zaměstnává více než 215 000 zaměstnanců ve 55 zemích světa.

Nápln práce:

Popis pracovní pozice / Tätigkeitsbeschreibung

URL

Kontakt

Continental Barum s r.o.
Milan Souček

Informace o závodu

Otrokovice
Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
765 02 Otrokovice
Česká republika

IČ: 45788235
DIČ: CZ699000347

Kontakt:  tel.: +420 577 511 111
E-mail: personalni@barum.cz
GPS: 49.2002219N, 17.5262794E