Ostrava

Vývojové centrum pro senzory (R&D) má sídlo v Ostravě a zaměřuje se na výzkum a vývoj teplotních, hladinových, tlakových, průtokových a mechatronických senzorů.

  • Bylo založeno v roce 2008 a v současné době se řadí mezi největší vývojové lokace koncernu Continental AG s globální působností.
  • Těžiště vývojových činností je úzce spjaté s globálním trendem ke snížení emisí do ovzduší a zvyšování účinností spalovacích motorů.
  • V Ostravě pracuje silná mezinárodní R&D skupina konstruktérů, vývojářů a test inženýrů HW a SW.
  • Její součástí je i nově vybudovaná vývojová laboratoř, která disponuje nejmodernější technikou jako je např. 3D CT, 3D scaner, kalibrační vysokoteplotní stanice do 1150°C, jednoúčelová zařízení pro měření hladiny a teploty oleje, stanice pro měření odezvy změny teploty ve vzduchu a další.
  • Mezi naše hlavní zákazníky patří přední výrobci automobilů a trucků, např. Daimler, GM, Audi, Scania, MAN, Cummins a další.

Z důvodu dalšího rozvoje našich aktivit v oblasti vývoje senzorů hledáme zkušené i mladé odborníky s technickým vzděláním a zkušenostmi, kteří chtějí dále rozvíjet své odborné znalosti a mají chuť pracovat v R&D. Uplatnění u nás najdou projektoví manažeři, vývojoví a systémoví inženýři, konstruktéři, technologové, procesní inženýři, inženýři kvality, HW a SW developeři, test inženýři a technici laboratoří.

Zájemcům z řad absolventů vysokých i středních škol nabízíme zajímavou práci ve vývojovém centru s globální působností, možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v mezinárodním prostředí.

Studentům nabízíme spolupráci v oblasti odborných praxí, krátkodobých projektů, možnost zpracovat bakalářské, diplomové a doktorandské práce.

Ostrava
Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Závod Ostrava
Na Rovince 879
Ostrava Hrabová
720 00

Zelená linka: tel.: +420 800 100 618
jobs.ostrava@continental-corporation.com

GPS: 49.7697075N, 18.2693894E

Ostrava
Ostrava
Ostrava
Ostrava
Ostrava
Ostrava
Ostrava
Ostrava

Volná místa v Ostravě

Vyhledávání

Nákup a prodej

25. 11. 2020Koordinátor plánování prodejelokalita Ostrava

Konstrukce a vývoj

20. 11. 2020Software Development Engineer in Testlokalita Ostrava
13. 11. 2020Software Development Engineer in Testlokalita Ostrava